do XXIX Pieszej Pielgrzymki Drohiczyńskiej na Jasną Górę zostało:

logo podlaskie

Grupa katedralna – Fioletowa

„Niech Będzie pochwalony Jezus Chrystus!”

 

STAŃ PRZY MAMIE

 

Rozpoczyna się okres wakacji, czas wypoczynku, urlopów, wycieczek i już tradycyjnie pielgrzymek pieszych na Jasną Górę.

Już tradycyjnie zapraszamy na szlak pielgrzymkowy z pielgrzymami z diecezji drohiczyńskiej, a konkretnie z grupą Katedralną.

Grupa Katedralna to swego rodzaju recepta na sukces. Łączymy w sobie doświadczenie pielgrzymów, którzy są zaprawieni w pielgrzymowaniu do Częstochowy i radość i entuzjazm młodego pokolenia pielgrzymów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Tutaj poznasz wartość wspólnoty, doświadczysz trudów codziennego zmagania się z własnymi niedoskonałościami, znajdziesz oparcie duchowe i medyczne, poznasz szereg ciekawych osób, a przede wszystkim spotkasz żywego i prawdziwego Chrystusa w sakramentach i wspólnocie pielgrzymkowej.

Pan Cię dzisiaj zaprasza, aby dać świadectwu prawdzie i stanąć w obronie wiary i naszej wspólnej niebieskiej mamy – Maryi.

Grupa Katedralna rozpoczyna pielgrzymkę Mszą świętą 1 sierpnia o godz. 7.00 w drohiczyńskiej katedrze. Wyruszymy pod hasłem: „Abyście szli i owoc przynosili”. Będziemy chcieli się bardziej otworzyć na działanie Dycha Świętego i poznać Jego owoce w naszym życiu. 

Zapisy do grupy Katedralnej od 24 lipca w Sarnakach, Siemiatyczach (parafie : Wniebowzięcie i Bobola), Drohiczynie i Ciechanowcu, w godzinach pracy kancelarii parafialnych.

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania z grupą fioletową: ks. Grzegorz Zasłonka i ks. Krzysztof Nagórny – przewodnicy katedralni.

facebook