do XXIX Pieszej Pielgrzymki Drohiczyńskiej na Jasną Górę zostało:

logo podlaskie

Grupa bielska - Zielona

Niech Będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Jasna Góra to nasz cel!

Już niedługo wakacje - czas urlopów, odpoczynków. Może nie wiesz co zrobić z czasem wolnym? Może myślisz gdzie się wyrwać z szarej codzienności? Myślisz o różnych ciekawych miejscach w Polsce lub zagranicą?

A może w tym roku wybierzesz się na pielgrzymkę na Jasną Górę do naszej kochanej Matki? Ona Cię serdecznie zaprasza. Dlaczego właśnie Ciebie? Bo jesteś powołany do wyższych rzeczy! Możesz odkryć wartość Eucharystii, modlitwy, wspólnoty, służby drugiemu człowiekowi, poznać ciekawych, wartościowych ludzi (a może żonę lub męża). Możesz podzielić się swoimi talentami: graniem na gitarze, śpiewaniem, przekuwaniem bąbli, pilnowaniem porządku itd.

To nasze wspólne pielgrzymowanie w grupie Bielskiej rozpoczynamy Mszą świętą 1 sierpnia o godz. 7.00 w drohiczyńskiej katedrze. Wyruszymy pod hasłem: „Abyście szli i owoc przynosili”. Będziemy chcieli się bardziej otworzyć na działanie Dycha Świętego i poznać Jego owoce w naszym życiu.

Zapisy do grupy bielskiej – Zielonej od 22 lipca w Brańsku, Bielsku Podlaskim (Bazylika, Opatrzność Boża), Hajnówka – Podwyższenia Krzyża Świętego, w godzinach pracy kancelarii parafialnych.

Z całego serca zapraszamy przewodnicy grupy bielskiej: ks. Paweł Hryniewicki i ks. Mariusz Woltański.

facebook